KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15528044
nr 1552 8044
Gustaf Larsson. Signerad, daterad 1918, "Vårkväll". Olja på duk, 45x31 cm, yttermått inklusive ram: 55x41 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:09:05
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr